Підписатися на RSS

/Files/photogallery/732/IMG_20141218_162625 (Копировать).jpg

Басараб Іван Васильович народився в селі Чечеліївка Петрівського району в 1920 році, закінчив 7 класів . Після школи навчався в училищі «Вечірній кут» , у місті Кривому Розі.

У 1941 році пішов на фронт . Має нагороди «За відвагу» , за звільнення багатьох міст від окупантів. Як говорив Іван Васильович : «Воював за свою домівку- Україну»

До війни Іван Васильович створив сім`ю , дочка народилася коли пішов на фронт. На фронті отримав тяжке поранення у голову. Після цього йому було важко влаштуватися на роботу. Працював у геолорозвідці, був лауреатом багатьох премій. Дуже раділи з дружиною грошовим преміям, бо власноруч будували будинок, розводили господарство. Згадує ветеран ті часи тільки добрими словами, як і свою дружину. Прожили вони душа в душу багато років. ось вже давно Іван Васильович живе сам. Коли відвідуємо ветерана він дуже сумує за своєю другою половинкою. Учні засипають його запитаннями на які він відволікаючись від важких спогадів про неї, починає розповідати про воєнні події того часу. Не залишають його без уваги син та донька. Дуже тепло він про них відзивається.

Коли говорить ветеран із нашими учнями, бажає перш за все здоров`я, злагоди і щоб ніколи не довелося пережити воєнного лихоліття.

Учні школи постій відвідують Івана Васильовича .

Діти із задоволенням спілкуються з ветераном. Зважають на його прохання.

Уважно слухають про Велику Вітчизняну війну. Цікавлять його життям підчас війни. Пропонують свою допомогу ./Files/photogallery/732/IMG_20141218_125303 (Копировать).jpg /Files/photogallery/732/IMG_20141218_163139 (Копировать).jpg /Files/photogallery/732/IMG_20141218_163448 (Копировать).jpg

Бабенко В.І народився в с. Ганнівка, в 1925 році, у тому ж селі закінчив 6 класів.

У 1943 році пішов на фронт, отримав важке поранення, в 1944 році повернувся додому. Пройшов військовими дорогами Білорусію та всю Росію.

У 1957 році створив сім`ю. Має двох доньок, Людмилу та Ольгу, двох онуків. Коли не прийдеш він хоч і старенький а все ж одно трудиться , дуже любить працювати на городі та в саду. Його садиба завжди охайна та квітуча.

З ветераном спілкувалися учні і 9-10 класу

Гришаєва Оля , Гайнутдінова Людмила

Після зустрічі з Басаробом І.В., Бабенко В.І дівчата та хлопці із захопленням ділилися враженнями.

Гришаєва Оля :

-Так цікаво розповідавВікторіванович про війну , слухала б його годинами, це важливо, бо це- наше героїчне минуле.

Гайнутдінова Людмила:

- Іван Васильович – добра цікава людина . вразила розповіді про після воєнні часи. А найбільше – слова про найближчу людину – його покійну дружину

БАБЕНКО ВІКТОР ІВАНОВИЧ

Віктор Іванович народився 1925 року в с. Ганнівка, де проживає і нині по вулиці Кірова.

У 1943 році пішов на фронт, де отримав важке поранення. В 1944 році повернувся додому. Віктор Іванович пройшов військовими дорогами Білорусію та Росію.

Відгуки учнів.

- Спілкуючись з Віктором Івановичем, я скільки почула про ті жахливі часи. Його розповіді можна слухати довго. Він зі сльозами на очах говорив: «Дітки, щоб ви ніколи не зазнали тяжких років війни».

- Віктор Іванович – добра, щира людина. Він завжди з доброзичливістю зустрічає нас. Коли ми йому допомагаємо, він поряд з нами, розповідає історії, цікавиться нашим шкільним життям, дає поради.

Кiлькiсть переглядiв: 420

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.