Підписатися на RSS

7 листопада 2013 року проведений Єдиний урок для учнів 1-11 класів на тему: Єдина родина в центрі України» з метою виховання в учнів толерантного ставлення до людей, які вирізняються за статтю, віком, соціальним станом, расою, світо поглядом, інтересами.

Класні керівники добре підготувалися до цієї теми. На уроці були використанні різні форми роботи (бесіда, розповідь, вірші, ігри, старовинні легенди, казки «Добро і зло», прислів’я, повідомлення, діалог, ситуації, роздатковий матеріал, вправа «Букет толерантності», пісні «Діти Сонця», відео кліпи «Tell me Why», фото, малюнки та ін..)

Кожен класний керівник намагався виховати в учнів повагу один до одного, відповідальність за власні вчинки та слова.

У шкільній бібліотеці створена виставка з даної тематики.

/Files/images/DSCF3789.JPG/Files/images/DSCF3779.JPG/Files/images/DSC04627.JPG/Files/images/DSC04617.JPG/Files/images/DSC04610.JPG

/Files/images/DSC04635.JPG

7 листопада 2013 року на базі Ганнівської сільської бібліотеки на чолі із заступником директора з навчально- виховної роботи Осадченко Н.М. ,завідуючої сільської бібліотеки Овсюк Т.В. , соціальним працівником Петріввської РДА Мар'янової І.Г проводився спільний захід з учнями 7 класу на тему " Наркозалежність. Профілактика зловживання забороненими речовинами". Метою якої було дати учням елементарні знання про хворобу наркоманію, основні наркотичні речовини, їх дію на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності.

Під час виховного заходу учні уважно слухали розповідь вчителя та всих присутніх, висловлювали свої думки про наркозалежність, розбирали життєві ситуації, переглядали малюнки, а також було проведено анкетування на тему " Шкідливі звички"

З 11 по 18 квітня учні нашої школи прийняли участь в акції "Посади дерево" , яка проходила за підтримкм сільської голови Цапенко Ніни Степанівни спільно з Петрівським лісництвом. Всього для висадження на території Ганнівської сільської ради було передано 1000 саджанців. Найактивнішими учасниками цієї акції були учні 7, 8 та 9 класів.

/Files/images/DSCN0539.JPGучні 7 класу Новосельський Максим і Вязніков Іван/Files/images/DSCN0546.JPGучні 8 класу Котяй А., Бардіна О., Канівець В., Субботін Я./Files/images/DSCN0557.JPGнайактивніші учні 9 класу - Гришаєв Микола і Головата Неля

Кiлькiсть переглядiв: 450

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.